‘’Tüketmeden Yaşamak, Üretmek ,Yaşarken de, Öldükten sonra da Yarar Sağlamak.’’

   Organik tarım ve Ekolojik yaşamın temel felsefesidir.

Bu felsefedir ki beni tarımda ‘Organik’ seçeneğine yöneltti.Uzun zaman önce seçtiğim bu yolda oldukça mesafe aldım. Karşılaştığım pek çok zorluğa rağmen, hiç bir zaman verdiğim kararı, tuttuğum yolu değiştirmeyi aklıma  getirmedim.Başladığım ilk zamanlarda kendimi çok yalnız ve garip hissettiğim oldu.Ancak zaman haklı olduğumu gösterdi.Gıda güvenliği üzerine tartışmalar gündeme oturdukça ve güvenli gıda arayan tüketiciler organik ürünün farkına varmaya başladıkça; organik besin, ürün kavramı daha çok dillerde artık.

‘Organik besin ve beslenme’ elbette savunucuları kadar sorgulayanları ve endüstriyel katkılı gıdalara karşı tüketici tepkilerinden kaygılanan rakiplerini de yaratmaya başladı.Doğruya ulaşmak için yanlışların bilimin ışığında tartışılması gerekir.

 

Sağlık ve çevre sorunları arttıkça nedenleri de tartışılmaya başladı.Bu konular toplumu doğrudan etkileyen medyada hemen her gün yer alıyor.

Ben de yıllarını bu uğurda tüketmiş bir üretici olarak ‘neden organik’ tüketmelisinize dair bilgimi paylaşmak isterim.Umarım okuyacaklarınız sizin için de yararlı ve organik nedir, neden organik sorularınızın yanıtı olur.

 

Günümüzde tüm dünyada ve ülkemizde de gerçek gıdaya ulaşmak giderek zorlaşıyor. Tüketiciler, doğal olarak gıdanın güvenilirliğini ve besin değerini sorgulama konusunda daha hassas davranıyorlar…

 

   Organik Gıdanın besin değeri yüksek ve lezzeti yerindedir.

Kusurlu Araştırmalar Organik Gıdanın farkını Gölgeleyemez.

 

   Organik tarım ve Ekolojik yaşamın temel felsefesi...

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com