Bölgede faaliyet gösteren T.C. Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği Yakamoz Sirke Fermantasyon Ürl. Gıd. Taş. San. ve Tic. Ltd. Şti. sirke konusunda olağan üstü bir projeyi yürütüyor. Gerek iç piyasa gerekse ihracat için  önemli bir kuruluş.

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden, "değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Yakamoz Sirke Fermantasyon Ürünleri Gıda Taşımacılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

1996 yılında Bornova İzmir tesislerinde kurulan firmamız Sirke, Şalgam Suyu, Limon Sosu üreterek gıda sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Konusunda en genç olmasına rağmen hızlı büyümesini gerçekleştirmiştir. Marka olma yolunda kaliteden taviz vermeyerek üretim kapasitesini rakip firmaların çok üzerine çıkarmıştır!!

Yakamoz sirke 5.000 m² kapalı 21.000 m² alanda faaliyet göstermektedir. Yakamoz sirke 800 ton 13,5º – 17,0º alkol sirkesi, 600 ton üzüm sirkesi, 120 ton elma sirkesi stoklama kapasitesine sahip durumdadır.

Yakamoz sirke konusunda uzman teknik personel ile sektörde hızlı büyümesini devam ettiren bir şirket konumundadır.

Yakamoz Sirke, şirket organizasyonuna katılan bölüm sahiplerinin konularında uzman deneyim sahibi olmalarına dikkat etmektedir.

 

*Yakamoz sirke 5.000 m² kapalı 21.000 m² alanda faaliyet göstermektedir. Yakamoz sirke 800 ton 13,5º – 17,0º alkol sirkesi, 600 ton üzüm sirkesi, 120 ton elma sirkesi stoklama kapasitesine sahip durumdadır.

Misafir Üye- Bayilik Veriyor  www.yakamoz.com

YAKAMOZ SİRKE FERMANTASYON ÜRÜNLERİ GIDA TAŞIMACILIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Izmir Ankara Asfalti 44.km, Organize Sanayi, Turgutlu-MANISA/TURKEY

+90.236.314 37 57

+90.236.312 76 17

yakamoz@yakamoz.com

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com