Vitamin, 2012 yılının Ağustos ayında resmi olarak ilk şubesini açtı; ancak tarihi daha eskilere dayanmaktadır. Şu anki yönetici kadro 10 yılı aşkın süredir birlikte çalışmaktadır. Şu kadarını söyleyebiliriz ki; gerçekten çok erken yaşlarda birlikte çalışmaya başlamışlar; ‘fırınkafe’ konseptini birlikte geliştirmişler, sektör için pek çok başarılı ve yenilikçi ürünler tasarlamışlardır. Bu başarılı geçmişin ardından kendi başlarına çıkış yapmak istemişler ve ‘Vitamin Simit’ konseptini geliştirmişlerdir. Bu girişimle ‘fırınkafe’ lerde her şey yeniden başlamıştır.Vitamin ismi bir tesadüf değil, bir iddiadır!

 

Vitamin

 

Marka ismi, yeni doğan bu firmanın aynı zamanda felsefesini de ortaya koymaktadır. Anadolu’nun geleneksel tatlarını modern sunum teknikleriyle müşterilerine sunan firmamız, ‘ekonomik sağlıklı beslenmeyi’ motto edinmiştir. Müşteriyi dost gören bu felsefede; ‘hijyene, sağlığa ve doğallığa’ özellikle dikkat edilmektedir.

 

Peki bunu nasıl başarıyoruz?

 

Tabii ki pek çok yolu var; ancak temel olarak şunu söyleyebilliriz; biz müşteriye değil, dosta inanıyoruz. Kendi soframıza getirmediğimiz hiçbir ürünü dostlarımıza sunmuyoruz. Mükemmel dostluk deneyimi için; kaliteye, hızlı servise ve güleryüze dikkat ediyoruz. Aynı zamanda biz; birlikte çalıştığımız insanları da dost görüyor, birlikte üretmeye, ürünlerimize ‘dostluk ruhu üflemeye’ inanıyoruz. Firmamızın yöneticileri halen bütün ürünlerin üretim aşamasında bizzat bulunmakta, üretmekte ve kaliteden ödün vermemektedir. Ne kadar genişlersek genişleyelim, biz insanlara öncelik veriyoruz, makinelere değil! Temel amaçlarımıza her zaman bağlı kalıyoruz ve büyük bir şirket olmaktansa, pek çok küçük ve bir bütün halinde çalışan şirket olma duygusunu benimsiyoruz. Çünkü biz; inandığımız şeylere sıkı sıkıya bağlıyız. Vitamin’in daha da fazla büyüyeceğini biliyoruz; ancak ruhumuzu ve kalbimizi her zaman koruyacağız.

Fırınkafe’ lerde her şey yeniden başlamıştır.Vitamin ismi bir tesadüf değil, bir iddiadır.

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.vitaminsimit.com/tr/

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com