Titisi , yatırım sermayesi 12.500,00 TL ye iş kurduruyor.

*Diyor ki: "Titisi Teknoloji; Türkiye genelinde 68 ana bayi ve 400 alt bayiye sahip olmakla birlikte 300’ü aşkın aktif satış temsilcileri ile tasarruf pazarında ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır."

Şirketin bu konudaki görüşleri şöyle:

Ülkemizin enerji ihtiyaçlarında dışa bağımlı hale gelmesi

Titisi Teknoloji'yi tasarruf sistemleri üzerine yatırımlar yapmaya yöneltmiştir. Ülkemizde tasarruf sistemleri üzerine ar-ge çalışmalarını yürüterek tasarruf sistemlerinde etkin rol almayı hedeflemiştir.

Titisi Teknoloji; kurumsal kimliği ile Titisi markasını yaratarak Türkiye'nin ve dünyanın tanımasını hedeflemiş olup markada öncülüğü üstlenmiştir.

 Titisi Teknoloji kendi markasıyla yeni ürünlerin ar-ge çalışmalarını yaparak ihtiyaç olunan ürünleri bayiler aracılığıyla siz Türk halkı ile buluşturmaktadır.

Titisi Teknoloji bayilerine; uzun süreli, kazançlı bir yatırım sistemi sunmakla birlikte bayilerinin yatırımlarını daha iyi

değerlendirmelerini, uyguladığı sistemli bayilik programı ile bayilerinin daha iyi kazanç elde etmelerini sağlamıştır.

Ürünlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri portföyünü hızlı bir şekilde genişletmiştir.

Bunu gerçekleştirmek için;

Koşulsuz müşteri memnuniyeti,

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ve uygulama,

Ülke ekonomisine katkı sağlama, İş gücü istihdamına katkı sağlama İlkeleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

http://www.titisi.com.tr/

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar, ilgili şirketin  web sitesinden, "değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Titisi Genel Merkezi

Mesai saatlerimiz içerisinde bize ulaşabilirsiniz

Sabah :08.30

Akşam:18.30

Tel : 0 258 265 94 11

Mail: info@titisi.com.tr

ADRES: Topraklık mah.Kayalık cad.No:41/1 DENİZLİ

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com