Hikayemiz; bu nadide enfes çekirdeklerin, sizler için özenle kavrulup öğütülmesiyle başladı. Sizlerin eşsiz zevkine sunuldu.

 

2004 yılında Telve Gıda olarak faaliyete geçen firmamız, o tarihten bu yana kahve sektöründe hizmet vermektedir. Faaliyet alanları arasında kahve kavurma, kahve eğitimi verme, sektöre yön verecek yeni ambalaj tipleri tasarlama, toptan ve perakende kahve satışı bulunmaktadır. Kahve sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıracak yeni ürünümüz KAHVEDE’yi 2013 yılında ulusal ve yerel marketlerde, kahve severlerle buluşturmaya arzulayan Telve Gıda yeni makine parkuru ile sektörde kalıcı imzalar atmayı hedeflemektedir.

Kahvelerimiz

Kahvelerimiz her daim siparişe göre kavruluyor. Siz siparişinizi oluşturuyorsunuz, ustalarımız üretime başlıyor. En kısa zamanda sizlere teslim oluyor. Amatör ruhumuzdan hiçbir şey kaybetmeden, her daim aynı TAZELİK, aynı AROMA, aynı TAT...

 

Türk Kahvesi

Aromalı Türk Kahvesi

Espresso Çekirdek

Filtre Kahve

Aromalı Filtre Kahve

Yöresel Kahveler

 

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.telve.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com