Technolog Kimdir ?

Kukuroğlu Gıda Kimya Teks. Paz. Ve Dış Tic.  tarafından geliştirilen ve üretilen, özellikle yüksek teknoloji yenilikçi ürünlerden oluşan ve firmamızın diğer markaları Silver Home ve Eko Home markalarımızın kardeşidir.

 

Günümüzde Technolog...

Technolog , '' Yüksek Teknoloji '' ile geliştirilmiş ağırlıkta  oto bakım ürünleri ile , mikrofiber bez çeşitlerinden oluşan yeni nesil ürünler tasarlar ve üretir. Tasarladığı yüksek teknoloji ürünler, Türkiye ekonomisine sağladığı katkının yanısıra, yüksek kalite beklentisindeki tüketicinin ihtiyaçlarını, farklı paketleme sistemleri ile daha uygun fiyata karşılanmasını sağlar. Technolog Sihirli Mendiller konsepti sonrası üretimine başlanan Technolog Mikrofiber Bezler ise ihracat amaçlı yüksek kalite altında üretilmiş olup, daha sonra iç piyasaya da sunulmuştur.

 

Technolog ' un Hedefleri

Gelecekte özellikle Nano teknoloji nin kullanılabileceği farklı niş alanları oluşturup, bu konsepte uygun ürünler üreterek Türkiye nin yanısıra tüm dünyada tüketici ile buluşmak....

Üretici Firma  http://technolog.com.tr/s-uretici-firma--6.html

 

 

Günümüzde Technolog ,
 '' Yüksek Teknoloji '' ile geliştirilmiş ağırlıkta 
oto bakım ürünleri ile , mikrofiber bez çeşitlerinden oluşan yeni nesil ürünler tasarlar ve üretir.

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.technolog.com.tr/

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com