TAVUK DÜNYASI'NDA

DÜNYAYI SARAN LEZZETLER

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA":

TAVUK DÜNYASI

Sağlıklı Bir Türk Mutfağı Örneğidir.

Sağlıklıyız

Tüm ürün çeşitlerimizde taze sebze ve baharatlar  kullanıyor, konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyoruz. Ürünlerimizi trans yağ oluşumuna  meydan vermeksizin, tamamen sağlıklı  pişirme  teknikleriyle hazırlayarak size sunuyoruz.

Doğalız

DOĞAL yemlerle beslenen tavuklarımız, elle kesim ve kuru kesim yöntemlerinin birlikte kullanıldığı sistemle HELÂL kesim standartlarını tam anlamıyla sağlamış olarak bize özel üretilir.

Evde Pişirilmiş Gibi

Mutfağımızda her bir temiz tavada yalnızca bir kez pişirme işlemi yapıyoruz, yani kişiye özel her yeni sipariş için yıkanmış yeni

bir tava kullanıyoruz.

 

Türkiye Genel Müdürlüğü

Aydınevler Mah. Beste Sokak Tan Çelik Plaza No:1/3 Kat:3 Maltepe / İstanbul

Tel: 0216 399 17 80 - 459 75 37

Faks: 0216 399 17 82

E-posta: info@tavukdunyasi.com

http://www.tavukdunyasi.com/

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com