1997 yılından beri Türkiye'nin geleneksel lezzetlerini üstün lezzet ve eşsiz servis farkı ile sunuyoruz..

 

Tantunizade, yıllardır aynı çizgideki benzersiz hizmetiyle sizlerin keyif ve konfor içerisinde lezzetli dakikalar geçirmeniz için hizmet veriyor.

Usta ellerin hazırladığı eşsiz ürünlerimizin mangal ateşiyle buluşmasıyla ortaya çıkan geleneksel lezzetler sizlere unutulmaz dakikalar yaşatır.

Mersin mutfağı ağırlıklı menümüzde, benzersiz biftek tantuni, eşsiz lezzetler çöp şiş ve ciğer şiş'in yanı sıra adana, beyti,tavuk şiş alternatifleride mevcuttur.Ayrıca çok özel tarifli benzersiz mercimek çorbası,eşsiz lezzetler çiğ köfte ve içli köfte de , bol köpüklü yayık ayran veya şalgam eşliğinde sizleri bekliyor..

Büyük salonu, Ferah bahçesi, Çocuk oyun alanı ve Açık otoparkı ile Tantunizade, ailece ve mutlaka uğramanız gereken bir lezzet noktası olarak hizmetinizdedir.

 

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.tantunizade.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Tantunizade'nin modern ve ferah salonlarında veya geniş bahçesinde tüm özel kutlamalarınız unutulmaz olsun..
Profesyonel ekibimiz hizmet ve lezzet konusunda sizlere eniyiyi sunarak tüm konukların keyifli,lezzetli ve güzel saatler geçirmenizi sağlar..

Hafta sonları benzersiz bir brunch keyfi...

Her Cumartesi ve Pazar günü açık büfe kahvaltının yanı sıra serpme kahvaltı fırsatıda sizleri bekliyor..

Banket yemekleriniz ve diğer tüm kutlamalarınız için..

Şirket yemekleri, kutlamalar, kadın günleri, doğum günleri gibi tüm organizasyonlarda eksiksiz hizmet, keyif, konfor ve lezzet sizleri bekliyor..

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com