KONSEPT: Kiosk konseptimiz, minimum 7,5 m2 den başlayan alanlar için uygundur. AVM bahçeleri, AVM otoparkları, yürüyüş yolları için tasarlanan Kiosk Konseptimiz yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kısa zamanda tüketicilerin uğrak mekanı haline gelmektedir.Belediye sınırları içerisinde yer alan otobüs durakları, belediye binaları,adliyeler, meydanlar, bulvarlar, yaya trafiğinin kalabalık olduğu yer seçimi olarak öngörmekteyiz.

Misafir Üye-
Franchise Veriyor

www.sossis.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

FRANCHISE


Kiosk kaç gün içerisinde hazırlanıyor?

Karşılıklı sözleşme imzalandıktan ve kiosk bedelinin yarısı tahsil edildikten itibaren 20 gün içerisinde istenen bölgeye kurulum yapılmaktadır.

Kiosk yatırım bedeli için yapmamız gereken ödeme ne kadardır?

Minimum 7,5 m2 olan kiosk için 60.000 TL + KDV alınmaktadır. Bu bedele Kiosk’un konulacağı yere nakliye bedeli, montaj, kurulum ve eğitim için gönderilen ekiplerin ulaşım ve konaklama bedeli dahildir.

Aylık sabit bir ödeme yapıyor muyuz?

Sossis markalı kioskumuz için reklam katılım payı ve franchise bedeli olarak aylık KDV dahil 1.000 TL sözleşme süresince alınmaktadır.

Kiralama kim tarafından yapılmaktadır?

Kiralama bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Kiralama yapılan yerin kira sözleşmesi şeffaflık politikamız gereği yatırımcı ile paylaşılmaktadır.

Personel kıyafet ve eğitim desteği veriyor musunuz?

İlk kurulumda, tüm personel kıyafetleri ve eğitim yatırımcımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kiosk açılış desteği veriyor musunuz?

Kiosk açılış desteği olarak; yatırımcımıza 5 koli sosis, 30 kg mısır ücretsiz olarak verilmektedir.

Ürünleri nereden temin ediyoruz?

Satışını yapacağınız içecekler hariç tüm malzemelerinizi biz temin ediyoruz.

Ne tür içecekler satabiliyoruz?

Cam şişe olmak kaydıyla tüm soğuk içecek grubu satabilmektesiniz.

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com