Sarper Lahmacun ilerleyen dönemlerde seçkin AVM' lerde tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Sarper Lahmacun 2000 yılında Real AVM İzmit'de hizmete başlamıştır. Urfa'dan gelen yöresel tatlari siz değerli müşterilerimiz için en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Lahmacun , Pide, Kebap ve Künefe konsepti ile avm'ler de self servis olarak hizmet vermektedir.

Şuan 11 şubesi ile Istanbul, Kocaeli, Bursa, Adana, Sakarya,Mersin illerinde hizmet vermekte olan Sarper Lahmacun'un tüm şubeleri kendi bünyesindedir, önümüzdeki yıllarda yine Türkiye'nin farkli bölgelerinde bulunan seçkin avmlerde sizlere "Harika Lezzetler" sunmaya devam edecek.

Ürünlerimiz tamamen yöresel olup her ürünü birebir kendi yöresinden ve ilk gün ki tazeligini koruyarak kullanan Sarper Lahmacun'un büyümesinde ki en büyük rolü lezzetli ve kaliteli hizmet anlayisi üstlenmiştir.

Sarper Lahmacun ilerleyen dönemlerde seçkin avm lerde tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi amaçlamaktadir.

 

Franchise Giriş Bedeli:

Franchıse giriş bedeli olarak 50 000 tl(elli bin tl ) artı kdv bır tutar odenerek franchıse anlasması imzalanır.

 

İlk giriş bedeli 50 000 TL artı K.D.V.

Yatırım maliyeti : 150 000 TL - 250 000 TL arası değişmektedir. Teminat : ürün tedarikleri için 50 000 TL teminat mektubu tarafımızca istenmektedir.

Sözleşme 10 yıl süreli olarak yapılmaktadır. Aylık net satış üzerinden % 5 reklam ve isim hakkı bedeli talep edilmektedir. Yatırım maliyeti dönüş süresi   15 ay - 36 ay .

Sorularınız Ve Ayrıntılı Bilgi İçin

 

E-mail     yunusemre@sarperlahmacun.com

Telefon   0532 415 06 00

 

Misafir Üye-
Franchise Veriyor

www.sarperlahmacun.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com