Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

Web adresi:

www.rulomatik.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

*Emicilik, kurulama ve parlatıcı özelliğinden bahsetmiştik. Bunun üstüne bezimiz su lekelerini ve izlerini kolayca çıkarma özelliğine de sahiptir.

 

*Bayilik Yapılanması İşleyişi

il/Bölge Bayi Adayı web sitemizden bayilik başvurusunda bulunur.

İl/Bölge bayi Adayına "Bölge Bayiliği Talebi Bilgilendirme Dokümantasyonu" gönderilir.

İl/bölge bayi adayı ile mutabık kalındığı takdirde, bayi adayı tarafımıza kimlik sureti ön yüzü veya vergi levhası/ faaliyet belgesi gönderimi yapar. Tarafımızdan olumlu görülen bayi adayına genel müdürümüz imzalı ön onay formu çıkar bayi adayına gönderilir sonrası bayi adayı ile yetkili il/bölge bayilik sözleşmesi imzalanmak üzerine genel merkez binasına davet edilmek üzere randevu oluşturulur.

İl/Bölge Bayi Adayı ile birlikte bölge bayiliği sözleşmesi karşılıklı imzalanarak bölge tahsisi yapılır.

İl/Bölge Bayiliği Sertifikası verilerek rulomatik ticari markanın iş ortağı olarak kabul edilir.

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com