Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Orvac Makina Hakkında:

Çok uygun ödeme koşulları ile her türlü  makina ihtiyacınıza cevap vermeye hazırız.
1985 yılında Sakarya ilinde vakum makinaları, ambalaj makinalar imalatında önce gelen müesseselerden birinde usta olarak çalışmaya başladık.

2001 yılı itibariyle ilgili müesseden ayrılarak ORVAC müessesini aynı kadro ile kurduk. O günden bu güne faaliyetlerimiz Çark Sanayii Cadesi No: 58 adresinde devam etmektedir.

 

iletişim:

 Tel: 0 264 281 27 94

 Fax: 0 264 281 27 95

 Cep: 0 532 735 45 84

 E-posta: orvac@orvacmakina.com

 Adres:

Artvin Sanayi Sitesi 55. Yol Arifiye  / SAKARYA

 

 

 *OR 550 - Vakum Paketleme Makinası

Makine %99,8 vakum ile kısa sürede bozulabilen gıda ürünlerinin raf ömrünü uzatır. Et, süt ve deniz ürünleri imalatı, ticareti ve ihracatı yapan her firma için gerekli olan bir paketleme makinasıdır

Türkiye'nin hemn hemen her ilinde firmamızın ekipmanları ile faaliyet gösteren onlarca firma bulunmaktadır. İmalatını yaptığımız makinalarımızın 3 yıl parça ve süresiz servis garantisi sağlamaktayız.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com