Kor Yumurta’yı benzerlerinden
 ayıran lezzeti ile

Tüketicileri Koruma Derneği tarafından sektöründe ‘’En Beğenilen ve Tavsiye Edilen Marka’’ ödülüne iki kere layık görülmüştür.

 

Organik yumurta üretimine bilimsel yaklaşım...

Kor Yumurta, organik üretim sürecini bilimsel bir bakışla ele alan ve yöneten alanındaki tek firmadır. Organik yumurta üretimi, kurucumuz Dr. İsmail Kor‘un yönetiminde akademik bir hassasiyetiyle dünya standartlarının öngördüğü ölçülerle ve titizlikle gerçekleştirilmektedir.

 

İsmail Bey, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisans ve doktorasını aynı üniversitenin hayvan besleme ana bilim dalında gerçekleştirmiştir. Kanatlı beslenmesinde doğal renk vericiler üzerine pek çok arge çalışması yapmıştır.

 

Yumurta renginin sırrı...

Yumurta sarısının rengi tavukların besinleriyle ilgilidir...Kısaca, tüketicilerimizin yumurta sarısındaki arzu ettiği renk, tavuklarımız için organik yumurta kalite standartlarına göre yetiştirdiğimiz doğal bitkilerle sağlanmaktadır. Geniş ve doğal çiftlik arazisi...Organik yumurta üretimi tavukların rahatça gezinebileceği, toprağı eşeleyip beslenebilecekleri belli büyüklükte bir doğal ortamı gerektirir.

Bayındır Çınardibi Köyü’ndeki Kor Yumurta çiftliği, kentsel yerleşimden uzak ve geniş arazisi, doğal su kaynakları yeşil bitki örtüsü ve doğal dokusu nedeniyle sağlıklı bir organik üretim için gerekli özel bir ortama sahiptir. Tavuklarımız sadece sertifikalı, GDO içermeyen %100 organik,

yemlerle beslenmekte, çiftlik arazisinde ve yakınlarında hiçbir şekilde zirai ilaç kullanılmamakta ve organik tarımın tüm

gerekleri bilimsel bir titizlikle uygulanmaktadır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com