Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Karaca Yemek, beğenilen
markalar arasında
.

Kendi ifadeleriyle:

"KARACA YEMEK

Yemek Fabrikamız, Bünyesinde Çalıştırdığı Tecrübeli Elemanlarıyla, Alt Yapı ve Donanım İtibariyle Türk Gıda Kodeksine Uygun Üretim Hanesi ile Hizmetine Devam Ediyor.

 

Kurumumuz Hazır Yemek ve Toplantı Organizasyonlarınızda Sizlere Hizmet Etmek Amacındadır. İnsan Sağlığı, Kalite ve Hijyeni Temel Prensip Edinerek Üretim ve Hizmet Anlayışını Her Geçen Gün Dahada Geliştirmektedir."

....

Güncel Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız:

 

• Yiyecek içecek sektöründe gıda üretiminin her aşaması için Türk Gıda Kodeksi ve Türk Gıda Mevzuatı şartlarına uygun, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda fiyat, lezzet, kalite ve hijyeni en iyi koşullarda sağlayarak üretim, sevkiyat ve sunum yapmak.

• Sürekli iyileştirme anlayışı ve içerisinde yönetim sistemi, kalite ve hijyen koşullarını periyodik olarak gözden geçirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

• Bu amaçlar ile mevcut üretim kapasitemizi, insan kaynağımızı ve tedarikçi katkılarını verimli bir şekilde yöneterek, sürekli eğitim anlayışı ile çalışanlarımızın güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlayarak, rekabet gücümüzü arttırarak sektörde lider olmak.

 

 

Karaca Yemek video tanıtım
filmini izleyin:

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com