Adresimiz: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat:9,
No: 1434- Şişli-İstanbul  -
Cep tel : 0553 856 29 18 -19

Web Adresimiz:www.bayim-olurmusun.com
E-posta :
bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Kurumsal İletişim Sorumlusu
Seyhan Barak

 

Cep tel : 0553 856 29 18
             0535 013 35 40

E-posta:
bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bayilik, franchise ile ilgili ilan vermek, proje hazırlamak, kaynak temin etmek v.b  iş konularında "danışma" kapsamında bize başvurabilirsiniz.


Biz faaliyetlerimizi, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, Yardımlaşma Derneği( HİK-DER) ve kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri oruma Derneği' nin destekleriyle sürdürüyoruz.

 

KOSGEB girişimciliği yanı sıra, şirket kurarak, ticarete atılmak , bayilik-franchise almak isteyenlere bu web sitesi üzerinden danışmanlık yapıyor, rehberlik ediyoruz. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, bayilik zinciri kurarak zirveye çıktıklarına tanıklık ediyor, medya ortamında destek sağlıyoruz.

Bu faaliyet kapsamında bizi arayabilir,
mesaj gönderebilirsiniz.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com