Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA" HB Waffle

Tavsiye Edilenler ve
Beğenilen Misafirlerimiz
Bir arada

Web sitesi açıklamasıdır:

Hb Waffle Bayilik Franchise 2013 Yılında Karamanda dükkan konsepti ile  hizmet  vermeye başlamıştır.Meyveler Çikolata dondurma ve kuruyemişlerle sağlık ve enerji dolu bir menü oluşturarak çikolatalı fondü ,sıcak çikolata sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle menümüzü zenginleştirdik.Ürünlerimizi en kaliteli en taze meyvelerden üretiyoruz. " Hiçbir zaman kalitesiz malzemelerle lezzetli bir ürün yapılamaz. " felsefesiyle hareket ediyoruz.Hb Waffle  Karamanın ilk ve tek Wafflecisi olma özelliğini taşıyor.

 

Hb waffle  öncelikli hedefi Türkiyede prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchise ağıyla tüm Türkiye'ye Hb Waffle lezzetini taşımak.Hb Waffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka. Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen Hb Waffle  müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyor.

 

*Kaliteye önem veren bir waffle markası olan HB WAFFLE ISO 9000 ve ISO 22000 Kalite belgelerine sahiptir.

*HB WAFFLE Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Destekliyoruz Derneği  (TTKD)Tarafından Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz" ödülüne layık görülmüş ve yılın altın adam ödülünü almıştır.

Lezzetli bir tatlı molası için HB Waffle'ye bekliyoruz.

Franchising

 HB WAFFLE - Hayatın Tatlı Bahanesi / Franchising

Hb Waffle öncelikli hedefi Türkiyede prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye'ye hbwaffle lezzetini taşımak.hbwaffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka.

İletişim:http://140.jetsitem.net/lng/lng_3/1219-Ana-Sayfa.html

 

*hbwaffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com