Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.hataydoner.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden, değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Tanıtım ve Bayilik Şartları

İlginiz için teşekkür ederiz.

Biz konsept olarak, 30 yıl önce ki haline sadık kalarak ve günümüz trendlerine de dikkate alarak Hatay’lı damağı ile zenginleştirilmiş “emsalsiz” bir ürün geliştirdik. Bunu yaparken mağaza dizaynı, sunuş ve pazarlamayı Dünya’da ki örneklerinde olduğu şekilde uygulamayı seçtik. Yani hem lezzet hem pazarlama bakımından eski ile yeniyi bir araya getirdiğimiz bir sistem kurmuş olduk. Farklı ve inovatif satış biçimimizle optimum karlılığın benimsendiği bir ticari yapı oluşturduk. Yani başa baş noktalarının oldukça kabul edilebilir düzeylerde olması sağlandı. Buna mukabil sistem, başa baş noktasından sonra ki satış adetleri ile hızla yükselen bir karlılık artışı göstermektedir. Hatay Döner ortalama %20-25 kar marjı ile çalışan oldukça cazip bir iş konseptidir.

Bayilik şartlarımız;

Konsept standardı için bizim vereceğimiz teknik bilgiye göre mağazanın dizayn edilmesi ya da tadilatının yapılması gerekmektedir. Bu tadilatı isterseniz biz mimarımızı göndererek söz konusu dizaynı ücreti mukabilinde yapabiliriz. Ya da siz, istediğiniz bir firmaya istediğiniz bir fiyata konsepte sadık kalarak yaptırabilirsiniz. Tek kriter konsept standartlarımızın azami derecede korunmasıdır.

Minimum 50-100m2 ölçülerinde restoran olmalıdır

Marka tarafından onaylanmamış sistemin kullanmadığı hiçbir ürün, üretimde kullanılmamalıdır.

Yapılacak yerel reklam ve baskılı dokümanlarda kullanılacak görseller, hali hazırda markaca kullanılan görseller olmalıdır.

Kalite birliğinin, gramajların ve fiyatların ticari etik bakımından asla değiştirilemeyeceği kabul edilmelidir.

Sistemimiz kullanım bedeli esasına göre çalışır bu bedel kontrat süresince aylık olarak ödenir. Kontrat yenilendikçe aylık kullanım bedeli ödenmeye devam eder.

 

Hatay’lı damağı ile zenginleştirilmiş “emsalsiz” bir ürün geliştirdik.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com