Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

HasTavuk'un tesisleri sektörün gelişmişliğini temsil ediyor

Başlıca faaliyet noktaları:

Bursa-Sivrihisar-Susurluk’ta 3 idari nokta.

Bursa-Sivrihisar-Susurluk’ta 3 yem fabrikası

Bursa-Sivrihisar’da 2 kuluçka

Susurluk’ta 1 tavuk et entegre tesisi

Damızlık ve yarka üretim tesislerimiz:

Bursa’da; İrfaniye, Çakaldere, Gökçeköy, Yenişehir, Trilye, Gemiç, Orhaniye, Taşpınar, Söğütlü Çeşme, Hürriyet, Seyran, Harmanlı ve Güzeldere.

Eskişehir-Sivrihisar’da; Paşakadın, Kertek, Kepen, Havaalanı, Yeşilköy, Yeniköy, Ümraniye ve Gülçayır.

Afyon’da Emirdağ ve Benliyaver

 

*Türkiye'nin bir çok noktasında birbirinden bağımsız ve ari bölgelerde kurulu modern tesisleri, sahip olduğu ürün çeşitliliği, hijyen ve kalite felsefesinden ödün vermeden sektöründe öncü marka olarak gelişimini sürdüren, bugünkü tavukçuluk endüstrisinin gelişimi için üzerine düşeni yapmaktadır.

"Altın Marka Ödüllü Hastavuk işletmelerinde, çevre dostu üretim anlayışı, üretimde en ileri teknoloji, modern hijyen uygulamaları gerçekleştiriliyor

TTKD' den "Altın Marka Ödüllü"

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com