Bayilik Veriyor

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.guvenpinar.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Güvenpınar, 1990 yılından bu yana, Belgrat Ormanlarından çıkan, yüksek nitelikli, zengin mineralli  doğal kaynak suyudur.

Tesislerimizde  0,33 – 0,5 – 1,5 – 5 – 10 – 15 - 19 lt. pet su, 125cc 200cc 250cc 300cc 330cc pet bardak su  ve 19 lt. PC. geri dönüşümlü Damacana su üretimi yapılmaktadır.

 

Tesislerimizin İstanbul’a yakın olması doğal kaynak suyunun müşterilerimize daha ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu durumda müşterilerimiz, Güvenpınar’ın kendilerine sunduğu bütün imkanlardan eksiksiz faydalanmaktadırlar.

 

Güvenpınar doğal kaynak suyu üretim kademesinde yaptığı yatırımlarla da müşterilerimize her zaman daha iyiyi sunmak için seferber ettiği çalışmaları arasında gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, sektörde üst sıralara çıkarak, her geçen gün pazar payını artırmaktadır.

 

ISO9001, ISO22000 ve Tüketici Altın KALİTE belgeleri ile, standart, hijyenik, kaliteli üretim ve sürekli hizmeti kendisine ilke edinen Güvenpınar, üstün teknoloji ile donatılmış laboratuarlarında, deneyimli kimyagerlerle en sağlıklı koşullarda en kaliteli suyu size sunmak için gayret sarf etmektedir.

 

Güvenpınar tesisimizden size ulaşan sular, doğal ve kimyasal özellikleri değiştirilmeden en tabii haliyle dünya standartlarına uygun el değmeden tam otomatik makinalarda üretilmektedir.

 

Tesislerimizde ayrıca doğal kaynak suyundan Sır ve Güven markalı C vitaminli limonata, vişne ve benzeri her türlü meyve aromalı içecek üretimide yapılmaktadır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com