GÜMÜŞSUYU, KENDİSİNİ ANLATIYOR:

Gümüşsuyu 1952 yılında yün iplik fabrikası kurmuş ve burada halı ipliği üreterek sanayicilik yaşamına başlamıştır.Sanayideki öncülüğünü Türkiye’de ilk makine halısını üreterek ispatlamıştır.Gümüşsuyu yıllardır geniş ve kaliteli halı koleksiyonları üreterek rakiplerinden farklılaşmıştır.Gümüşsuyu koleksiyonuna saf yün halılar ve milyon noktalı saf ipek halılar da ekleyerek üstünlüğünü pekiştirmiştir.

 

Doğa dostu Gümüşsuyu halılarını sizlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Yaşam tarzınızı yansıtmak için yola çıkıp, evrensel çizgimizi modern teknoloji ile buluşturduk Sadeliğin zarafetinden, gökkuşağının heyecan verici renklerine kadar her bütçeye uygun, uzun ömürlü halılarımızı evinizin baş tacı yaptık.Gümüşsuyu eviniz gibi özeldir.

Gümüşsuyu’nun baş harfi G ,aynı zamanda “Gelişim” “Güzellik “ “Güven “ kelimelerinin de başharfidir.

 

GELİŞİM...

Gümüşsuyu sürekli gelişim içindedir.Göz alıcı renkler ve evrensel desenler gerek hayatın kalıcı değerlerini yansıtır, gerek de hayatın dinamik değişkenliğini. ‘Hangi Halı değil Hangi Gümüşsuyu ‘ sloganı hafızalarımızda yaşamaktadır.

........

GÜVEN...

Gümüşsuyu 62 yıllık tarihinde müşterilerinin güvenine hep layık olmuş, müşterilerinin güvenini kazanmayı ve kaybetmemeyi en önde tutmuş, rakiplerine göre farklı hizmet vermiş, kalite ve ürün çeşitliliğini geliştirmiştir,şeffaf ve duyarlı bir anlayış ile yönetilmiş, geleneksel dokuma sanatı ile modern teknoloiyi bütünleştirmiştir.”Mutlu yuvalar Gümüşsuyu ile başlar” sloganının dayanağı bu güvendir.

 

iletişim:
Genel Müdürlük / Satış Müdürlüğü :
Cemal Ulusoy cad. No:43 A Blok Kat:3Yenibosna - Bahçelievler/İstanbulT. +90 2212 470 22 32 - 470 37 09F. +90 212 470 51 54
WEB SİTESİ:
http://www.gumussuyu.net/

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği(TTKD) tarafından
ödüllendirilen
ve tüm tüketicilere
tavsiye edilen

"ALTIN MARKA"
GÜMÜŞSUYU
HALI

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com