Generali Sigorta, 2015 ve 2016 yılı ilk yarısında, "En z ya da hiç şikayet almamış" kuruluş katagorisinde, tüketici memnuniyeti dikkate alınarak, İstanbul Ticaret Gazetesi +Avrupa Birliği'nde Tüm tüketicileri Koruma Derneği ( TTKD) ortak projesinde ödüllendirildi ve kamuoyuna duyuruldu.

GENERALİ SİGORTA' NIN "SORUMLULUKLARIMIZ " Başlığı altında internet duyurusu:

Sadece ekonomik olarak değil sosyal ve çevresel olarak da değer yaratma amacını taşımaktayız. Uzun dönemde başarılı bir finansal performans göstereceğimizden eminiz ve faaliyet gösterdiğimiz ülkenin toplumu için daha iyisini yapmak için çalışacağız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt veren yüksek kalite ürün ve servisler ile insanların hayatlarını geliştirmeye katkıda bulunmak istiyoruz. Bulunduğumuz ülkelerin pir parçası gibi kendimizi hissederek ve topluma yardımcı olma amacı güderek çeşitli projeleri desteklemekteyiz. İnanıyoruz ki başarımız temel olarak çalışanlarımızın kalitesinden gelmektedir. Sosyal diyaloğu geliştirerek çalışanlarımızın da iş geliştirme üzerinde bilinçlenmelerine katkıda bulunuyoruz. Bu kapsamda ve bir Avrupa direktifine göre, Grubumuz 1997’den beri Avrupa İşleri Konseyi ile sosyal diyaloğu geliştirmek için bir yer kurmuştur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Ek olarak, 2006 yılı itibarı ile bazı prensip ve amaçlarımızı belirlemek için Avrupa Sosyal Hakları Sözleşmesini temel aldık. Bu prensip ve amaçlarımız, yönetim ile çalışanlar arasında karşılıklı güveni oluşturma ve olumlu bir çalışma ortamı yaratma temeline dayanmaktadır. Rapor için tıklayınız.

 

Kurumsal sorumluluk stratejimiz, Grubumuzun iş öncelikleri ve davranış kuralları baz alınarak oluşturulmuştur. Bu strateji aynı zamanda Grubumuzun başarısında önemli bir rol oynayan paydaşlarımızın da ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek oluşturulmuştur. Stratejimizin ana hatları Sürdürülebilirlik Taahhütleri Sözleşmesinde bulunmaktadır. Bu belge sosyal, çevresel ve idari yönetim için anahtar konumdadır.

 

Ek olarak, bu belge gelecek yıllarda odaklanmak istediğimiz faaliyet alanlarını da belirtmektedir. Bu sayede amaçlarımıza ulaşıp paydaşlarımız için değer yaratmayı hedeflemekteyiz. Kurumsal sorumluluk stratejimizi belirtmek ve Sürdürülebilirlik Raporumuzun içeriğini oluşturmak için Resmi Gereklilik Analizimizi GRI-G4 Raporlama Kılavuzu temeline göre oluşturduk.

 

30. kuruluş yıl dönümü etkinliklerimizde:
Generali Sigorta, 2015 ve 2016 yılı ilk yarısında,
"En z ya da hiç şikayet almamış" kuruluş katagorisinde, tüketici memnuniyeti dikkate alınarak, İstanbul Ticaret Gazetesi +Avrupa Birliği'nde Tüm tüketicileri Koruma Derneği ( TTKD) ortak projesinde ödüllendirildi ve kamuoyuna duyuruldu.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com