Bayilik Başvurularınız İçin

info@galanz.com.tr

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

Web adresi:

www.galanz.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

İletişim

 Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 50/112 16220 Osmangazi / BURSA

 Tel: 0224 272 79 75 pbx

 Fax: 0224 272 79 76

 

Hakkımızda:
Dünyanın 4. Büyük Fabrikası Teknolojinin önünde. 30.000 kişinin çalıştığı ve “Sektöründe İlk sırada“ bulunan dev bir şirketi ve “Çevreye duyarlı” emeğe saygılı bir kurumu düşünün….. Geçen sezon “% 100” büyüme göstererek gelinen bu noktada Özellikle Ev tipi klimalarda ve Bulaşık Makinelerinde Teknoloji denildiği zaman akla ilk gelen GALANZ, ARGE ye yaptığı dev yatırımlar sonunda 5 kıtada yeni Gülümseyen Yüzüyle Kalitenin ekonomik olabileceğini kanıtlayan bir Anlayışla evlerimize konuk oluyor.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com