*Focaccia yaşamdan ve yaptığı işten keyif almayı seven insanların, içine mutluluk ve saf sevgi koyarak hayata geçirdiği bir iş modelidir.

 

Başarının en büyük temel taşı, yaptığınız işten keyif ve mutluluk duymanız, severek yapmanızdır. İşte bu yüzden, Focaccia başarının tesadüf olmadığı bir iş modelidir. Buğday da en çok Focaccia’ da işlenmekten ve konuklara ikram edikmekten mutludur. 2010 yılında “Focaccia fırından yeni çıktı ”dedik.

 

2015 yılında “fırıncılığı biz bulmadık ama, biz değiştirdik ve buğdayın EN mutlu hali Focaccia’dır” diyoruz. Hedefimiz, bu mutlu lezzeti bütün dünyayla paylaşmaktır. Markamız bu bilinç ve yol haritasıyla, yeni yeni lezzet noktaları açarak, konuklarına en seçkin ve her geçen gün artan yenilikçi ve gelişimci anlayışı ile hizmet etmekten onur duymaktadır.
......

İnsan Sağlığı ve gıda kodeksi gerekliliklerinde uygun olarak TR-34-K-086518 Üretim izini ile üretim yapmaktadır. Üretimden sunuma kadar seçkin kaliteli imalat malzemeleri, hiyjen ve kalite gereklilikleri ile üretim yaparak ürünlerimizi konuklarımıza ulaştırıyoruz.

 

Kalite Kurallarımız

 

1. ci Kural Müşteri her zaman haklıdır.

2. Kural, Müşteri Yine Haklıdır.

3. Kural, Focaccia Müşteri tabirini sevmez ve kullanmaz, ilk iki madde de genel kullanım olduğu için konuk haklılığını bu şekilde beyan ettik.

Konuklarımız Tabirini Benimser ve konuklarını mağazalarında ve kioks noktalarında bu anlayış  ile keyifle ağırlar.

Konukların istek ve beklentilerini önemser ve gereğini yapar

İmalat Ham Maddeleri Tedariği Konusunda, hijyen ve inançsal hassasiyetler ile ham madde alımına azami özen gösterir.

Üretim, lojistik ve sunum noktasına kadar hijyen halkasına uyar.

Sürekli değişen ve gelişen bir sinerji ile çalışır kendini tekrarlamaz yeniler. Baker, Cafe, Patisserie ve Restaurant Konseptinde en seçkin marka olmak bilincinde bir kalite politikası ve iş modeli ile hizmet eder.

Tüm Ekibi işine maksimum özen ve sevgisini katarak çalışır.(Kaynak:
http://www.focaccia.com.tr/)

 

Focaccia başarının tesadüf olmadığı bir iş modelidir.

2015 yılında “fırıncılığı biz bulmadık ama, biz değiştirdik ve buğdayın EN mutlu hali Focaccia’dır” diyoruz.

Altın Marka Ödüllü

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com