2012 yılında tüm tüketicilere tavsiye edilen kapı markası

"Altın Marka Ödüllü Kapı: Feza Çelik Kapı

*Türkiye'de Çelik Kapılarda Merkezi Kilit Sistemini Çalıştıran Parmak izi Kilit Sistemi ilk Kez Feza Çelik Kapılarında Başarı ile Uygulanmıştır.

        Firmamız 1976 yılında oto yan sanayinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.1990 Yiılından itibaren çelik kapı imalatına başlamıştır.

          Fabrikamız 7.500m2 Kapalı 3.500m2 Açık Olmak üzere 11.000m2 Alana Sahiptir. Firmamız 1994 Yılında Türkiye'de Çelik Kapilarda Ilk Italyan Kilit Sistemi Uygulamasina Geçmiş Olup Bu Sistemi Başarı ile Devam Ettirmektedir. Fabrikamızda Çelik Kapı Üretimi Türkiye'de ilk Kez Robot Sistem ,Puntolama Sistemini Kurmuştur.

 

          Yine Türkiye'de Çelik Kapılarda Merkezi Kilit Sistemini Çalıştıran Parmak izi Kilit Sistemi ilk Kez Feza Çelik Kapılarında BaşariıIle Uygulanmış ve Müşterilerimizin Hizmetine Sunulmuştur. Feza Çelik Kapiıari Türkiye'de Çelik Kapılarda Güvenlik ve Estetigi Birarada Uygulayip Çelik Kapılarda Farklılık Yaratmıştır.

         Türkiye'de Iç Mekan Çelik Kapılarda 5 Yıl Garanti, Diş Mekan Çelik Kapılarda (Villa Kapısı Yazlık Kapısı) 10 Yıl Garanti Vermektedir. Müşteri Memnuniyeti Hedef Alınarak Türkiye'de ilk Kez Feza Markalı Çelik Kapılarda Ömür Boyu Servis Garantisi  vermektedir. Firmamiz Kalite ve Estetigin Yaninda Güvenligide Ön Plana Alarak Kasalarda Italyan Çift Geçme Kasa Sistemini Türkiye'de Uygulamakta ve Harçsiz, Alçisiz ve Kaynaksiz Montaji Gerçekleştirmektedir. Deprem Bölgesi Olan Ülkemizde Italyan Çift Geçme Kasa Duvara Kaynatilmadigi ve Betonlanmadigi Için Kasa ve Kapi Sıkışmasını Önleyip Deprem Anında ve sonrasında Kapıların

TÜRKIYE'DE ILK VE TEK ROBOT TEKNOLOJISIYLE SIZLERE ÖZEL %100 GÜVENLI ÇELIK KAPILAR ÜRETIYORUZ.

( Üretici şirket açıklamasıdır)

 

İletişim
Adresi:

Fazılpaşa Cad. Ailebahçe Litrosyolu

Sok.No:3 Feza İşHanı,

Topkapı,İstanbul/TÜRKİYE

Tel: 444 5 325
Fax : 0(212) 855 77 16

E-mail: info@feza.com.tr

Web adresi:
http://www.feza.com.tr/

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com