DRYTÜRK Kuru Temizleme olarak bütün önceliğimiz Siz saygı değer müşterilerimizin memnuniyetidir. Giysilerinizi, halılarınızı ve ev tekstillerinizi adresinizden alarak yüksek kalite standartlarımız ve ileri teknolojimiz ile kuru temizliyoruz. Daha sonra bunları azami özen ve ivedilikle adresinize teslim ediyoruz. Ürünleriniz tertemiz bir şekilde kapınızda oluyor.

 

DRYTÜRK Kuru Temizlemeye vermis olduğunuz bütün kisisel veya ev giysileriniz her türlü risklere karsi anlaşmali SIGORTA SIRKETI tarafindan sigortalidir. Sizleri, gönül rahatliği ile Türkiye'nin ilk sigortali kuru temizleme hizmetlerinden faydalanmaya davet ediyoruz.

 

Ziyaret etmekte oldugunuz web sitemizin bu bölümünde asagidaki basliklari özellikle dikkatlerinize sunmak isteriz;

 

-  kisisel ve ev giysilerinize verilen hizmetlerimiz, ayrintili bir sekilde anlatilmaktadir.

-  bulundugunuz bölgenin su an itibari ile servis kapsama alanimiz içerisinde olup olmadigini inceleyebilirsiniz. Eger su an için servis kapsama alanimiz disindaysaniz, lütfen biraz beklemenizi rica ediyoruz. Zira, size ulasabilmek için yogun bir çalisma içerisindeyiz. Çok yakinda bölgenizde olmayi diliyoruz.

-  Eger kapsama alanimiz içerisindeyeseniz, giysilerinizi adresinizden almasi için hemen servisimizi çagirabilirsiniz.

-  Kuru temizlemeniz ne oldugu hakkinda detayli bilgi edinebilirsiniz.

-  Iletisim formumuzu doldurarak her türlü soru ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz.

 

Eger su ana kadar DRYTÜRK Kuru Temizleme hizmetlerinden faydalanmadiysaniz, giysilerinizi adresinizden almasi ve hizmet kalitemizi görebilmeniz için sizi hemen (hizmet kapsama alanimiz sinirlari içerisindeyseniz) kolay erisim numaramizi aramaya davet ediyoruz. Eger hali hazirda müsterimiz iseniz, tercihiniz için sükranlarimizi sunuyor ve nice seneler hizmetinizde olmayi diliyoruz.

Sizleri, gönül rahatlığı ile Türkiye'nin ilk sigortali kuru temizleme hizmetlerinden faydalanmaya davet ediyoruz.

Misafir Üye- Bayilik Veriyor

Web adresi:/www.dryturk.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com