Franchise-Bayilik veriyor

Dastini Bebe Market 2004 yıllında annelerimiz ile, 0-6 yaş arası bebek ve çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş bir bebek ve çocuk marketidir.

 

Dastini Bebe Market 2004 yılından bu yana bilgi ve tecrübesi ışığında 18 farklı ilde 34 mağazaya ulaşmıştır.

 

2006 yılından itibaren deneyimlerini girişimcilerle paylaşma, franchise sistemi ile büyüyerek tercih edilen bir marka olabilme hedefi ile bayilikler vermeye başlayan Dastini belirlemiş olduğu bu hedefe her geçen gün emin adımlarla yürümektedir.

 

Yılda 1.300.000 bebeğin dünyaya geldiği ülkemizde ekonomik iniş çıkışlardan en az etkilenen, anne ve bebek ihtiyaçlarının zorunlu ihtiyaçlar sınıfında yer alan bir iş kolu olduğundan girişimcilere tavsiye ediyor, sizleri ailemizin yeni bireyleri olmaya davet ediyoruz.

 

Türkiye'yi diğer Avrupa ülkelerine kıyasla son dört yıllık nüfus artış oranlarında yüzde 25 oranının üstündeki tek ülkedir. 2011'de 30.4 olan nüfus artış oranı 2014'de 29.4'tür. Türkiye 3 yıl içinde nüfus artış oranında sadece %1'lik değişim yaşamıştır.Türkiye'de ise çocuk nüfus oranı %12- %19.9 skalasında sadece dört ilimiz bulunmaktadır. Diğer tüm şehirlerimizde nüfus artış oranı minimum %20 oranındadır.

 

TÜİK verileri göre yapılandırılmış haritada özellikle doğu bölgelerimizde nüfus artış oranları %50'leri bulmaktadır.Yüksek popülasyona sahip ülkeler dışında dünyadaki tüm gelişmiş ülkeler nüfus artış oranını arttıracak politikalar uygulamaktadır. Ülkemizdeki yaklaşık %30'luk nüfus artışı yatırımcıları bebek sektörüne yönlendirmeye teşvik etmektedir.

Dünyada 1960'larda 1 milyar olan çocuk nüfusu (0-15) popülasyonun %35'ini oluşturmaktaydı. 2014 yılında ise 2 milyar çocuk nüfusu bulunmaktadır. Bize bulunduğunuz yeri ve bayi açmak istediğiniz konumu iletin, sahip olduğumuz demografik bilgilerle size neler yapabileceğinizi anlatalım!

Misafir Üye- Bayilik Veriyor

Web adresi:

www.dastini.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com