Chocenfes Çikolata,büyümeyi hızlandırmak amacıyla bayilik vermektedir

*Chocenfes Çikolata, bayiliklerle, bu mükemmel meyveli çikolata sanatı deneyimlerinden daha çok tüketiciyi faydalandıracak.

Chocenfes çikolata 2009 yılında kuruldu. Amacı, tüketicilere farklı lezzetler sunmak oldu. Chocenfes Çikolata kurumsal bir firmadır. Tüketicilere meyveli çikolata tarzında ürünler sunmaktadır. Ürünleri, hijyenik ortamlarda, teknolojiden faydalanılarak ve tecrübeli çalışanları ile birlikte üretmektedir. Sıcak çikolata, yıldız külahlı taze meyveli dondurma, çıtır külah üzeri çikolatalı dondurma, külahta taze meyve, sıcak çikolata ve fındık, özel üretim olarak Waffle, Cup dondurma ve içeceklerimiz beğenilmektedir. Yurt içinde çeşitli illerde 5 adet iş yeri bulunmaktadır. Chocenfes Çikolata, bu mükemmel meyveli çikolata sanatı deneyimlerinden daha çok tüketicinin faydalanması, büyümeyi hızlandırmak amacıyla bayilikler vermektedir.

Misafir Üye-
Franchise Veriyor: www.chocenfes.com

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com