Buzdağı Su, kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından "Altın Marka" ilan edilip, tüm tüketicilere tavsiye edildi.

Su, vücut kaslarının sağlıklı çalışmasını sağlayarak, Yaşlanmayı geciktirmede yardımcı olur.

Buzdağı Doğal Mineralli Suyun Özellikleri :

 

Doğal mineralli su tüketildiklerinde vücudun su ihtiyacını karışılmasıyla beraber vücuda gerekli olan mineralleri de bağırsaklarda hızlı emilim yoluyla kana karışması sağlayarak günlük mineral ihtiyacımızı gidermemize yardımcı olur. Yapılan çalışmalar su ihtiyacının başka sıvı ve yiyecekler tarafından temin edilmesinin mümkün olmadığını göstermektedir. Bunun en önemli destekleyici unsuru doğal mineralli sulardaki tüm minerallerin belirli oranlarda bulunmasıdır. Tek başına ya da iki mineralin alınması vücut sağlığı açısından hiçbir fayda sağlamadığı tespit edilmiştir.

 

Buzdağı Doğal Mineralli Su

 

•  Vücut kaslarının sağlıklı çalışmasını sağlayarak, Yaşlanmayı geciktirmede yardımcı olur.

 

•  Stres ve strese bağlı sorunları azaltması için çok önemlidir.

 

•  Kemik erimesini de engeller.

 

•  Oksijenin hücrelere taşınmasını ve vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasını sağlar.

 

•  Yiyeceklerin sindirim ve emiliminin gerçekleşmesinde en önemli görevi sağlar.

 

•  Vücudun ideal nem dengesini sağlar. Bilhassa ağız, göz, burun ve derinin belli bir nem oranında bulunması sağlık açısından çok önemlidir.

 

* Dünyada bilinen kalorisiz, şekersiz, yağsız, kolesterolsüz, kafeinsiz ve katkısız tek ürün doğal mineralli sulardır. Buzdağı Doğal Mineralli bir su kaynağına sahiptir.

 

SELİ KAYNAK VE MEYVE SULARI İŞL. SAN. TİC. A.Ş.

Merkez:

1. Organize Sanayi Bölgesi 2 Nolu Yol No:12 Hanlı/SAKARYA

Fabrika :

Doğançay Mh. Doğançay sk. No.190

Geyve / SAKARYA

+90 264 526 77 63 T

+90 264 526 77 65 F

info@buzdagisu.com.tr e-mail

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com