Çiğköftesi "Altın Marka Tüketici Ödüllü", battalbey, Tekstil ürünlerinde de bayilik veriyor.

HAKIMIZDA

battalbeytekstil.com Haziran 2012'de açıldı.

 

Yalın ve sofistike bir yaşam biçimini yansıtan konsept mağazacılık anlaşıyla, Türkiye'de bugüne kadar alışılan online alışveriş hayatına farklı bir bakış açısı getirdi.Küratörlüğünü battalbeytekstil yaratıcı ekibinin üstlendiği site, kıyafetten aksesuara yeni yaşam tarzını ve stilini oluşturdu.

battalbeytekstil.com ;  Battalbey Grup mağazacılık iştirakidir. Private Shopping (Kişiye Özel Alışveriş Kulübü) web sitesidir.

 

Battalbeytekstil.com özel alışveriş kulübü; giyimden , tekstilden aksesuara kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Battalbeytekstil.com 'da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının altında satışa sunuluyor.

 

Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler  Battalbeytekstil.com üzerinden üyelik işlemi gerçekleştirebiliyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor. Bilakis, Battalbeytekstil.com 'daki her ürün indirimleriyle kazandırıyor.

 

Battalbey markasının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %20-%80'e varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Battalbeytekstil.com'da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!

 

Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.

 

Keyifli Alışverişler,

Battalbey Sait Aybak

 

Bayilik Veriyor

Web adresi:

www.battalbeytekstil.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com