Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Ayan Yem fabrikası faaliyetini gösterdiği Kayseri'de  açık alanı 7000M2 kapalı alan 4000m2 olmak üzere toplam 11000 m2 alanda faaliyet göstermektedir. Fabrikanın bütün üniteleri, ileri teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış olup üretim bilgisayar ve mühendisler tarafından kontrol edilmektedir. Ayan Yem sahip olunan yüksek teknoloji ve üretimde kullanılan kaliteli hammadde ile Ayan Yem büyük baş, küçük baş ve kanatlı grup ürünleri ile besiciler tarafından kalite sembolü haline gelmiştir.

Misafir Üye-
Bayilik Veriyor

www.ayankayseri.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Ayan Yem büyük baş, küçük baş ve kanatlı grup ürünleri ile besiciler tarafından kalite sembolü haline gelmiştir. Bayilik veriyor.

*Ayan Un ve Yem mevcut laboratuarında üretilen, tüm ürünlerin kalite analizleri mühendislerle büyük titizlikle yapılmaktadır.

*Ayan Un sahip olunan yüksek teknoloji ve üretimde    kullanılan kaliteli hammadde ile Ayan Un Ekmeklik Baklava Böreklik, Extra Extra ve diğer ürünler ile tüketiciler tarafından kalite sembolü haline gelmiştir.

 

Üretimin yanında kalite kontrol alanında büyük yatırımlar yapmış olan Ayan Un, mevcut laboratuarın da üretilen, tüm ürünlerin kalite analizleri mühendislerle büyük titizlikle yapılmaktadır.

Fabrika Satış Mağazası:

Osman Kavuncu cad. No: 29 / C

 MELİKGAZİ - KAYSERİ

 Bilgi@ankayseri.com

Tel: +90 (352) 336 42 53

Fax: +90 (352) 320 16 44

 

*Üretimin yanında kalite kontrol alanında büyük yatırımlar yapmış olan Ayan Yem, mevcut laboratuarın da üretilen, tüm ürünlerin kalite analizleri mühendislerle büyük titizlikle yapılmaktadır.*

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com