Ülkemiz, gıda sektöründe önemli gelişmeler yaşıyor.
Kaliteli marka sayısı artıyor. Aribey, 2016  içinde, kendisini kanıtladı.

"En az, ya da hiç şikayet almamış markalar" içinde yer aldı, zirveyi hedefledi.

ARIBEY, ALTIN MARKA TÜKETİCİ ÖDÜLÜNÜ VE TAVSİYE EDİLMEYİ HAK ETTİ.

Göktuğ Bal, İzmir’in Bergama ilçesinde 2013 yılında kurulmuştur. Genç bir şirket olan Göktuğ Bal firmasının ilk markası olan ARIBEY Ege Bölgesinin yöresel Çam ve Çiçek süzme ballarını tüm doğallığı ve güvenilirliği ile yerel market ve market zincirlerinde siz değerli tüketicilere bal ürünlerini sunmaktadır.

 

Şirket kuruluş yerimizin Bergama olarak seçilme nedenleri ise Türkiye de kurulan 2. Arıcılar derneğinin bu bölgede bulunmasıdır. Ayrıca Bergama çevresinde ve Çam Balı, Çam Fıstığı ile meşhur Kozak Yaylasında çok sayıda yerleşik arıcılık faliyeti ile uğraşan müstahsillerin olmasıdır.

 

Marka adımızın (Arıbey) anlamı ise Ana arının diğer anlamı olan arıbeyinden gelmektedir.

 

Göktuğ Bal şirketi olarak Arıbey Bal markası altında Bergama yöresi, Kozak Yaylası ve Bakırçay Havzasının eşsiz bitki örtüsünden alınan yöresel balları İzmir Ege Üniversitesi AR-GE FAR Kalite Kontrol Laboratuvarlarında analiz ettirerek en doğal ve kaliteli bir şekilde yöremizin salgı balını siz değerli tüketicilerimize sunmaktayız.

 

Genç bir marka olan Arıbey Bal Bergama(KOZAK YAYLASI) ve Bakırçay Havzası arıcılarından topladığı yöresel ve doğal balları kaliteli ve güvenli olarak sofralarınıza sunmaktadır.

 

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.bayim-olurmusun.com
e-posta adresi olan bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Reklam - abonelik fiyatları için teklif isteyiniz.
e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com

Bu yayın organı ve bağlı kuruluşumuz, bayilik-franchise-acente alan - veren girişimciler arasında "KÖPRÜ" olmak için kurulmuştur. Danışmanlık ile birlikte tüm sosyal medya araçları olan web sitesi kuruluşundan, e-posta, video, dijital bülten veya gazete kuruluşuna kadar geniş bir yelpaze içinde hizmet sunmaktadır. Bizim faaliyetimiz, diğerlerinden farklı olarak kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, İstanbul Kobi Gazetesi, Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, yardımlaşma Derneği gibi kuruluşlarla da iş birliği yaparak, kaliteli bir hizmet sunmayı öngörmüştür. Ödüllü, tavsiye edilen marka şirketlerinin sunduğu bayilik-franchise ve acente  faaliyetlerine danışmanlık yapıyoruz.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  Tel: 0553 856 29 18 - 0535 013 35 40
web: www.bayim-olurmusun.com     e-posta: bayilik-franchise-acente@bayim-olurmusun.com